Výhody virtuálnej spoločnosti

Výhody virtuálnej spoločnosti
Virtuálna spoločnosť má niekoľko pre podnikateľa podstatných výhod, ktoré spočívajú v tom, že sa podnikateľ môže plne venovať podnikaniu – obchodom a o podporné procesy bude postarané cez takúto virtuálnu spoločnosť.

Zvyčajne ide o ready-made s.r.o. ktorú si podnikateľ kúpi a môže ihneď v jej mene podnikať. Virtuálna spoločnosť zabezpečí firme reprezentatívne registračné sídlo a profesionálne kancelárske služby vrátane poštovej, e-mailovej, úradnej dokumentácie a aj vedenie účtovníctva. 


Prostredníctvom virtuálnej spoločnosti ušetrí podnikateľ fixné náklady na podnikanie a navyše nemusíte zamestnávať administratívnych pracovníkov, ktorí sa starajú o spravovanie dokumentov a agendy. Virtuálna spoločnosť je moderným trendom v prezentovaní sídla spoločnosti. Je výhodnou cestou pre malých a začínajúcich podnikateľov, ktorí si nepotrebujú prenajímať alebo kupovať drahé kancelárske priestory. Túto službu vo veľkom využívajú aj zahraničné spoločnosti a podnikatelia, ktorí sa chcú etablovať na Slovenskom trhu.

Podstatou virtuálnej spoločnosti je umiestniť sídlo klienta na atraktívnej adrese (napríklad v centre veľkého mesta), ktorú prevádzkuje profesionálna firma. Podnikateľ môže využívať balíček služieb, z ktorých niektoré sú zahrnuté v prenájme – asistenčné služby, prijímanie a vybavovanie telefonátov, vlastná poštová adresa, priestory na stretnutia a konferencie.

 

Potrebujete virtuálnu spoločnosť? Zavolajte nám: 0915 722 546