Výhody virtuálnej spoločnosti

Virtuálna spoločnosť má niekoľko pre podnikateľa podstatných výhod, ktoré spočívajú v tom, že sa podnikateľ môže plne venovať podnikaniu – obchodom a o podporné procesy bude postarané cez takúto virtuálnu spoločnosť.  


Zvyčajne ide o ready-made s.r.o. ktorú si podnikateľ kúpi a môže ihneď v jej mene podnikať. Virtuálna spoločnosť zabezpečí firme reprezentatívne registračné sídlo a profesionálne kancelárske služby vrátane poštovej, e-mailovej, úradnej dokumentácie a aj vedenie účtovníctva. 


Prostredníctvom virtuálnej spoločnosti ušetrí podnikateľ fixné náklady na podnikanie a navyše nemusíte zamestnávať administratívnych pracovníkov, ktorí sa starajú o spravovanie dokumentov a agendy. Virtuálna spoločnosť je moderným trendom v prezentovaní sídla spoločnosti. Je výhodnou cestou pre malých a začínajúcich podnikateľov, ktorí si nepotrebujú prenajímať alebo kupovať drahé kancelárske priestory. Túto službu vo veľkom využívajú aj zahraničné spoločnosti a podnikatelia, ktorí sa chcú etablovať na Slovenskom trhu.

Podstatou virtuálnej spoločnosti je umiestniť sídlo klienta na atraktívnej adrese (napríklad v centre veľkého mesta), ktorú prevádzkuje profesionálna firma. Podnikateľ môže využívať balíček služieb, z ktorých niektoré sú zahrnuté v prenájme – asistenčné služby, prijímanie a vybavovanie telefonátov, vlastná poštová adresa, priestory na stretnutia a konferencie.

 

Potrebujete virtuálnu spoločnosť? Zavolajte nám: 0915 722 546

 

 

 

Zdieľaj

 RÝCHLO - PROFESIONÁLNE - DISKRÉTNE

Kontakt pre Vás: tel.: +421 915 722 546, e-mail: info@globaloffice.sk

Global Office s.r.o., Obchodná 39, 811 06 Bratislava, IČO: 46 627 324, DIČ: 20235 07321, PR správy o nás