Môj vlastný POBOX v Bratislave

Môj vlastný POBOX v Bratislave
Ako majú postupovať tí, ktorí nemajú trvalý pobyt, alebo vlastnú nehnuteľnosť?

Väčšina z Vás je zvyknutá prijímať poštu na adresu trvalého bydliska kde sa zdržiava a túto otázku nepotrebuje riešiť. Ako však majú postupovať tí, ktorí nemajú trvalý pobyt, alebo vlastnú nehnuteľnosť?  Alebo potrebujete mať zvlášť virtuálnu adresu pre svoje podnikanie v Bratislave bez toho, aby ste mali prenajatú kanceláriu alebo nejaký iný priestor?

Riešením je vlastný POBOX so správou pošty. Stačí podpísať zmluvu a adresa pre fyzickú alebo právnickú osobu vám bude zriadená.

Služba nie je veľmi rozšírená či známa tak si jej výhody poďme ukázať cez niekoľko typických príkladov:


POBOX pre zahraničný eShop

Firma podniká na internete s predajom tovaru v Čechách a rozšíri svoje pôsobenie aj na Slovensko. Z pohľadu biznisu im stačí zaregistrovať SK doménu, spraviť klon eshopu do slovenčiny a predávať. Avšak s prevádzkou sú spojené aj reklamácie a príjem pošty. Aby firma mala na svojich stránkach uvedenú aj Slovenskú adresu zriadi si u nás POBOX a túto adresu komunikuje svojim klientom, ktorí pri prípadnej poštovej komunikácií nemusia posielať listy či balíky do Čiech ale iba na Slovenskú virtuálnu pobočku do Bratislavy.


POBOX pre ľudí bez trvalého pobytu

Vlastniť nehnuteľnosť nie je samozrejmosť, pričom treba zdôrazniť, že trvalý pobyt sa viaže na nejaký bytový priestor. Aj keď si je možné prenajať nejaký byt na bývanie ni eje zaručené, že jeho majiteľ dovolí nájomcovi prihlásiť si na jeho adrese trvalý pobyt. Takáto skupina ľudí je tým pádom evidovaná na úrade ako bez trvalého pobytu s čím prichádzajú aj problémy. Hlavným problémom je nemožnosť otvoriť si živnosť ku ktorej sa viaže najaká adresa aj súhlas so zriadením sídla.

To je len niekoľko praktických ukážok ako využiť vlastnú adresu vo forme POBOXu.

 

Ak máte k službe nejaké otázky kľudne nám zavolajte: 0915 722 546