Virtuálna adresa pre firmy

Virtuálna adresa

Potrebujete na podnikanie kontaktnú adresu pre Váš biznis v centre Bratislavy? Potrebujete virtuálnu adresu so schránkou a prenájom dobrej adresy v Bratislave? Využite našu službu virtuálnej adresy a získajte svoju poštovú schránku na podnikanie už dnes:


1. krok
- zatelefonujete nám a nadiktujete svoje údaje do zmluvy, ktorá Vám bude odoslaná e-mailom na odsúlasenie, alebo vypíšte >> objednávkový formulár <<


2.krok
- po zmluvnej dohode nám zašlete potvrdenie o poukázaní finančných prostriedkov za aktiváciu služby a prvý kvartál poskytovaných služieb


3. krok
- poštou Vám obratom zasielame 2x podpísanú zmluvu a nainštalujeme vlastnú poštovú schánku s Vašou menovkou.

Od tohoto okamihu vám nič nebáni uvádzať si ako svoju adresu:
Obchodná 39; 811 06 Bratislava

Získať virtuálnu adresu stačí bez osobného stretnutie a to len cez email / telefón / poštu !

Virtuálna adresa a virtuálna schránka pre príjem pošty, prenájom adresy, poštová adresa, preposielanie pošty

Cena služby: 29 € / mesiac pri kvartálnej platbe

Doplnkové služby: preposielanie pošty, notifikácia, archivácia

Službu si je možné objednať aj samostatne bez registračného sídla.

Máte otázky? zavolajte nám: 0915 722 546

 

>> Kompletný cenník služieb (PDF)

 

Virtuálna adresa

O službe virtuálna adresa


Služba je určená predovšetkým tým, ktorí chcú mať zabezpečenú vlastnú korešpondenčnú adresu v Bratislave a zabezpečiť si tak virtuálnu pobočku pre svoje obchodné aktivity v Bratislave.

Virtuálna adresa Vám zabezpečí dostupnosť Vašich aktivít, ktoré si nevyžaduje vlastnú kanceláriu a ideálna pre malých a stredných podnikateľov, ktorí potrebujú dobrú a imidžovú korešpondenčnú adresu v Bratislave. Je určená taktiež pre zahraničné spoločnosti, ktoré sa chcú etablovať na slovenskom trhu a vystupovať navonok ako spoločnosť so Slovenským zastúpením.

Virtuálna adresa je vlastná korešpondenčná adresa so schránkou na príjem pošty na Obchodnej ulici číslo 39 v Starom meste. Obchodná patrí do daňového obvodu I. a teda pre
Daňový úrad Bratislava I, Radlinského 37, 817 89 Bratislava.

Služba v sebe zahŕňa niekoľko ďalších možností ako napríklad:

- preposielanie pošty na zadefinovanú adresu – Vaša pošta sa Vám bude preposielať v nadefinovaných  pravidelných intervaloch preposielať, interval je na vás

- notifikácia pošty emailom – umožní vám jednoducho evidovať došlú poštu na Vašu virtuálnu adresu

- archivácia pošty – nepotrebujete poštu preposielať v pravidelných intervaloch? Stačí raz za dlhšie obdobie? Potom Vám je určená služba archivácie pošty

 

Mať vlastnú schránku na Ochodnej ulici môže mať aj fyzická osoba či živnostník.

K službe virtuálna adresa sa odporúča virtuálne registračné sídlo

 

Virtuálna adresa

Čo je virtuálna adresa 

Virtuálna adresa vychádza z konceptu zdielanej kancelárie, to znamená, že na jednej adrese má sídlo niekoľko spoločností. Preberanie pošty, skenovanie, alebo preposielanie, ako aj kontakt s prípadnými klientmi a úradmi zabezpečuje prevádzkovateľ virtuálnej adresy. Virtuálna adresa umožní ušetriť za prenájom samostatných priestorov pre sídlo firmy.

U prestížnych virtuálnych adries je na adrese sídla dokonca možné si prenajať zasadacie miestnosti za účelom stretnutia s obchodnými partnermi alebo v prípade kontroly úradov.

Prečo virtuálna adresa?

Virtuálna adresa na prestížnej ulici v Bratislave je ideálna pre podnikateľov z celej SR, ktorí túžia po anonymite. Pre podnikateľov, ktorí práve začínajú, je virtuálna adresa obzvlášť vhodná. Viac než prenajatie kancelárie a sídla firmy v byte alebo dome. O poštu sa postará profesionálne vyškolený personál a o každej doručenej zásielke sú podnikatelia informovaní e-mailom, skenom obdržanej posty a sms správou. Zároveň je to skvelý spôsob, ako oddeliť osobný a pracovný život.

Výhody virtuálnej adresy

Anonymita firmy

Keďže v Bratislave má sídlo desaťtisíce firiem je tu pravdepodobnosť náhodnej daňovej či inej kontroly až o niekoľko krát nižšia než v iných mestách. Je tu kľud od opakovaných a častých návštev daňových úradníkov a môžete sa venovať svojmu podnikaniu.

Virtuálna adresa pôsobí dôveryhodnejšie a zvyšuje prestíž firmy

Sídlo firmy na lukratívnej adrese v Bratislave na mnohých spotrebiteľov pôsobí lepšie, lákavejšie a dôveryhodnejšie než sídlo firmy v iných častiach Slovenska.

Nízke mesačné náklady

Mesačné náklady na zriadenie služby virtuálnej adresy a sídla sú v Bratislave až 10x nižšie než pri klasickom prenájme. Platiť nájom za priestor, ktorý reálne nevyužívate, je neefektívne.

U nás už od 9,- Eur / mesiac!

Výhodná adresa sídla firmy

Virtuálna adresa v Bratislave z našej ponuky je v centre Starého mesta v Bratislave. Priamo na Obchodnej ulici.

Profesionálna správa vašej pošty

Poštu, ktorú obdržíte na virtuálnej adrese profesionálne spravuje vyškolený personál. O každej zásielke budete informovaný emailom, skenom obálky a sms správou. Následne vám bude pošta zaslaná na vami uvedenú adresu alebo založená a pripravená na odovzdanie.

Sme vlastníkmi nehnuteľností

Nehnuteľnosti z našej ponuky vlastníme vieme vám garantovať dlhodobé poskytovanie služby virtuálneho sídla.

Označenie poštovej schránky (registračné sídlo) podľa príslušných zákonov

Oddelenie osobného a pracovného života

Flexibilita pracovať kdekoľvek

Pre koho je virtuálna adresa

 • Podnikatelia z celého Slovenska
 • Majitelia eshopov z celej SR
 • Profesie, ktorým stačí k práci počítač
 • Start-upy
 • Začínajúci podnikatelia bez vlastnej nehnuteľnosti
 • Zahraniční podnikatelia
 • Často cestujúci podnikatelia
 • Pre všetkých, pre ktorých je takáto ponuka zaujímavá

Ak chcete ušetriť, nepotrebujete sa stretávať s klientmi každý deň a túžite po anonymite, virtuálna adresa je pre vás ideálnou voľbou. 

Čo zohľadniť pri výbere virtuálnej adresy?

 1. Miesto

  Adresa by v prvom rade mala byť reálny kancelársky priestor. Pri výbere miesta dbajte na to, aby bolo reprezentatívne, a to na luxusnej adrese. Vyhýbať by ste sa mali štvrtiam s vysokou kriminalitou, okrajovým a ťažko dostupným častiam. Majte na pamäti, že adresu si môže váš potenciálny zákazník ľahko preveriť na mape.

 2. Poskytovateľ sídla

  Poskytovateľ virtuálnej adresy by mal byť' ideálne aj majiteľom nehnuteľnosti. Starostlivo si preverte referencie a odporúčania. Môžete tak predísť mnohým nepríjemnostiam.

 3. Služby

  Preverte si, aké služby sú zahrnuté v cene virtuálnej adresy. Ako štandardné minimum je určite skenovanie pošty a označenie poštovej schránky. 

Prečo sa oplatí mať luxusnú adresu práve na Obchodnej v Bratislave?

Bratislava je centrom biznisu a kultúrneho života. Je odtiaľto blízko do Viedne či Budapešti, čo otvára nové možnosti spolupráce rôzneho druhu. Sídlo v Bratislave je prospešné najmä pre firmy, ktoré sa orientujú medzinárodne. Okrem iného získajú istú prestíž, ktorú by so sídlom v inom meste Slovenska pravdepodobne nedosiahla.

Čo ponúka naša registračná adresa v Bratislave?

 • Vydanie súhlasu so zriadením sídla
 • Výborná adresa - Adresa v prestížnej časti priamo v centre Starého mesta v Bratislave
 • Cena od 9 €/mes.
 • Označenie schránky obchodným menom vašej firmy
 • Neobmedzené notifikácie o prijatej pošte emailom a SMS
 • Doplnkové služby - Skenovanie, preberanie a preposielanie poštových zásielok a balíkov
 • Prístup do online systému pre evidenciu doručených zásielok vašej spoločnosti
 • Stabilita adresy - Sme vlastníci nehnuteľností, čo garantuje nemennosť sídla

Virtuálna adresa na Obchodnej 39 v Bratislave

Obchodná 39 je súčasťou celomestského korza. V rokoch 2005 a 2006 bola kompletne zrekonštruovaná, čím na tomto mieste vytvára reprezentačné mestské priestranstvo, vhodné aj na príjemné prechádzky a oddych. Adresu firmy poskytujeme vo vlastných nehnuteľnostiach. Čím vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.

Záujem o tieto služby majú aj zahraničné firmy, ktoré si potrebujú na Slovensku zaregistrovať sídlo svojej spoločnosti. Model bežných kancelárií totiž prestáva byť atraktívny, efektívny a flexibilný pre potreby mnohých podnikateľov. A to najmä tí, ktorí nemusia náklady na prenájom priestorov, technické vybavenie kancelárie či zamestnávať v kancelárii personál.

Získať virtuálnu adresu stačí bez osobného stretnutia

Postup pri objednávaní virtuálnej adresy:

 1. Vyberte si službu a vyplňte objednávku a základné kontaktné údaje o vašej firme
 2. Objednávku odošlite kliknutím na tlačidlo Objednať.
 3. Podpíšeme zmluvu o poskytovaní služieb
 4. Po zmluvnej dohode nám zašlete potvrdenie o poukázaní finančných prostriedkov za aktiváciu služby a prvý kvartál poskytovaných služieb.
 5. Poštou Vám obratom pošleme 2x podpísanú zmluvu a nainštalujeme vlastnú poštovú schránkou s Vašou menovkou.

Od tohto okamihu vám nič nebráni uvádzať si ako svoju adresu:

Obchodná 39; 811 06 Bratislava

Schránková firma = podvodnícka firma?

Schránkové firmy sú väčšinou chápané ako podvodnícke firmy. Prečo? Áno, určite existuje veľa podvodníckych firiem, drogových dílerov a podobne. Vyjadrenia typu, že schránková firma je automaticky podvodnícka firma, nie je to trochu pritiahnuté za vlasy? Tak ako tvrdenie, že firma, ktoré nepotrebuje kanceláriu je podvodnícka? 

Čo je schránková firma?

Väčšinou ide o firmu (s.r.o.), podnikateľov, start-upy a podobne, ktoré majú prenajaté virtuálne adresy a reálne na registračnom sídle nepodnikajú ani sa tam nenachádzajú.

Aj napriek momentálnej popularite virtuálnej adresy, vzbudzuje schránková firma pochybnosti a automaticky sa spája s finančnými podvodmi. Nie každá schránková firma je automaticky založená len kvôli finančným podvodom.

Je nespravodlivé každú schránkovú firmu označiť ako podvodnícku. Existuje veľa firiem, ktoré nepotrebujú reálne kancelárie a majitelia týchto firiem si neprajú mať zverejnenú adresu svojho bydliska, je to z dôvodu anonymity. Tieto firmy preto využívajú službu virtuálnej adresy, ktorá im anonymitu zaisťuje. Veľa podnikateľov funguje z domu, teda v home office, podnikajú na „cestách“ alebo chodia za klientmi priamo, čiže nepotrebujú kancelárske priestory.

Ďalší dôvod je šetrenie financií, najmä začiatku podnikania chcete mať výdavky čo najmenšie.

Aj pre zahraničné firmy, je tento koncept virtuálnej adresy zaujímavý, pretože potrebujú tu mať sídlo, ale kancelárie nepotrebujú, lebo riadia biznis z iného štátu. Podľa obchodného zákonníka musí mať každá spoločnosť registračné sídlo.

Poštová adresa

Prenájom poštovej adresy pre firmu je zvyčajne označovaný ako virtuálna adresa, virtuálne sídlo spoločnosti alebo virtuálna kancelária. Ide o koncept zdielania, ktorý v mnohých oblastiach začína nahradzovať individuálne vlastníctvo alebo prenájom.

Ako funguje služba poštová adresa v Bratislave?

Prenájom funguje tak, že prenajímateľ ponúka na jednej virtuálnej adresy sídlo viacerým spoločnostiam, čím sa znižujú náklady pre jednotlivých nájomcov.

Vy ako nájomca sa nemusíte zdržiavať na virtuálnej adrese Vašej spoločnosti, keďže príjem pošty, styk so zákazníkmi alebo štátnymi úradníkmi zabezpečuje prenajímateľ na základe udelenej plnej moci. Poštu a zásielky je podľa dohody možné buď vyzdvihnúť osobne alebo Vám budú preposlané, alebo naskenované.

V prípade potreby si na poštovej adrese sídla spoločnosti môžete prenajať zasadaciu miestnosť určenú na stretávanie s klientmi, obchodnými partnermi a podobne.

Prenájom virtuálnej adresy v Bratislave je skvelá príležitosť, ako ušetriť za prenájom reálnych kancelárií a zároveň mať adresu a sídlo v lukratívnej časti Bratislavy.

Tieto služby využívajú podnikatelia, firmy, malé podniky, majitelia eshopov alebo tí ktorí veľa cestujú či pracujú v zahraničí a potrebujú mať poštovú adresu na Slovensku, nepotrebujú vlastné samostatné priestory a prenájom kancelárskych priestorov je pre nich zbytočne vysoká položka.

4 mýty o virtuálnej adrese

Pokiaľ ste doteraz nevyužili možnosť založenia virtuálnej kancelárie, je pochopiteľné, že na začiatku z toho môžete mať určite obavy a pochybnosti. Rozhodne sa, ale nenechajte zastrašiť rôznymi mýtmi a polopravdami o fungovaní virtuálnych firiem.

Mýtus č.1: Živnostník si nemôže založiť virtuálnu adresu

Na rozdiel od právnickej osoby nemusí mať podnikajúca fyzická osoba zriadenu virtuálnu adresu podnikania. Ak žiadne žiadne nemá, do živnostenského registra sa uvádza adresa trvalého bydliska. V prípade, že sa, ale živnostník rozhodne pre virtuálnu adresu firmy, stačí predložiť dokument o zriadení sídla na živnostenskom úrade.

Mýtus č.2: Virtuálna kancelária predstavuje priestor pre podvodníkov, ktorí sa pokúšajú skryť svoje podnikanie

Nedá sa vylúčiť, že sa to môže stať, skutočnosť je, ale taká, že virtuálne adresy sú spravidla doménou podnikateľov, ktorí sa snažia ušetriť náklady na vedenie svojho biznisu. Okrem toho, virtuálna adresa nemá záujem o krytie podvodníkov.

Mýtus č.3: Označenie firmy na budove nie je nutné

Podnikateľ je povinný viditeľne označiť obchodnou firmou, názvom alebo menom a priezviskom a identifikačným číslom objekt, v ktorom má miesto podnikania. Ide teda o mýtus, pretože táto podmienka je stanovená zákonom. 

Mýtus č.4: Virtuálna adresa znamená častejšie kontroly úradov

Najčastejším dôvodom pre zvýšenie kontroly od úradov, je pasívna komunikácia zo strany firiem. Tým pádom nie je podstatné, kde máte sídlo, ale to, ako komunikujete s úradmi.

Mýtus č. 5: Virtuálna adresa nemá skutočné priestory

Napriek tomu, že slovo „virtuálne“ vzbudzuje predstavy niečoho, čo reálne neexistuje, v praxi je opak pravdou. Virtuálna adresa je reálna. S virtuálnou adresou si prenajímate sídlo v reálnej nehnuteľnosti, ku ktorej sa táto adresa viaže.Tá je v prípade profesionálnych poskytovateľov ich vlastníctvom, je reprezentatívne vyzerajúca budova na dobrej adrese. 

Virtualita spočíva v tom, že sa firma či podnikateľ na tejto adrese fyzicky nezdržiava, hoci tu má sídlo aj poštovú schránku. Na fasáde tejto nehnuteľnosti bude riadne umiestnené obchodné meno firmy s poštovou schránkou. 

Vaše požiadavky na zriadenie sídla a služieb virtuálnej adresy vybavíme operatívne a rýchlo

Rýchlo

Vaše požiadavky na zriadenie sídla a služieb virtuálnej adresy vybavíme operatívne a rýchlo.

Služby poskytujeme už niekoľko rokov na profesionálnej úrovni a čo najviac automatizovane

Profesionálne

Služby poskytujeme už niekoľko rokov na profesionálnej úrovni a čo najviac automatizovane.

Služby pokutujeme maximálne diskrétne a vaša korešpondencia je chránená poštovým resp. obchodným tajomstvom

Diskrétne

Služby pokutujeme maximálne diskrétne
a vaša korešpondencia je chránená poštovým resp. obchodným tajomstvom.

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované CMS systémom Global Services Slovakia s.r.o.