Registračné virtuálne sídlo firmy v Bratislave

Potrebujete registračné virtuálne sídlo firmy pre svoje podnikateľské aktivity? Potrebujete zmeniť sídlo spoločnosti alebo jednoducho poskytnutie sídla? Je to jednoduché, súhlas so zriadením sídla Vám môžeme zaslať uz dnes:


1. krok
- zatelefonujete nám a nadiktujete svoje údaje do zmluvy, ktorá Vám bude odoslaná e-mailom na odsúlasenie, alebo vypíšte >> objednávkový formulár <<


2.krok
- po zmluvnej dohode nám zašlete potvrdenie o poukázaní finančných prostriedkov za aktiváciu služby a prvý kvartál poskytovaných služieb


3. krok
- poštou Vám obratom zasielame 2x podpísanú zmluvu a 2x tlačivo "Súhlas so zriadením sídla"

Od tohoto okamihu vám nič nebáni uvádzať si ako svoje sídlo adresu:
Obchodná 39; 811 06 Bratislava

Získať súhlas tak stačí bez osobného stretnutie len cez email / telefón / poštu !

 

Cena služby: 19 € / mesiac pri kvartálnej platbe

Máte otázky? zavolajte nám: 0915 722 546 alebo sa spýtajte cez >> kontaktný formulár <<

 

 

>> Kompletný cenník služieb (PDF)

 


O službe

Služba Registračné virtuálne sídlo je určená predovšetkým tým, ktorí rozbiehajú vlastný business, alebo chcú zmeniť sídlo pre svoju spoločnosť. Je vhodná pre mimobratislavské i zahraničné spoločnosti (vstupujúce na slovenský trh), optimálna pre podnikanie, ktorého charakter nevyžaduje vlastnú kanceláriu a ideálna pre malých a stredných podnikateľov, ktorí potrebujú dobrú a imidžovú adresu v Bratislave.

S našou adresou získate sídlo v Starom meste - v Bratislave na Obchodnej ulici.

Virtuálne registračné sídlo v Bratislave čoraz viac využívajú taktiež slovenskí podnikatelia, ktorí nie sú z Bratislavy. Prezentujú svoju spoločnosť ako spoločnosť s bratislavským sídlom a pritom si nemusia prenajímať kancelárske priestory v Bratislave. Registračné sídlo pre obchodné spoločnosti či iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi a právnymi podmienkami Slovenskej republiky. Súhlas so zriadením sídla sa vyžaduje aj pre zriadenie organizačnej zložky zahraničnej spoločnosti na Slovensku.
(brigády v Bratislave)

 

Využite registračné sídlo pre novovznikajúce a existujúce subjekty na prestížnej adrese Obchodnej ulici v Bratislave. Nehnuteľnosť kde sa poskytuje sídlo máme vo svojom vlastníctve.

 

K službe registračné sídlo sa odporúča virtuálna adresa.


Zdieľaj
Registračné virtuálne sídlo Hodnotenie 166 2.69 out of 5

Hlasujte:

(166 hlasov, priemerne 2.69 z 5)

 RÝCHLO - PROFESIONÁLNE - DISKRÉTNE

Kontakt pre Vás: tel.: +421 915 722 546, e-mail: info@globaloffice.sk

Global Office s.r.o., Obchodná 39, 811 06 Bratislava, IČO: 46 627 324, DIČ: 20235 07321, PR správy o nás